Maniküür/Pediküür

  • Maniküür
  • Püsimaniküüri ja püsipediküüri teostatakse Alessandro Lac Sensation püsilakkidega

Pediküüri ja maniküüri teostatakse Alessandro International ja CND toodetega.
Alessandro International logoCND logo

Shellac püsilakk

Shellac püsilakk

Tänapäeval on naistele väga tähis nende vaba aeg, millest suur osa kulutatakse enda eest hoolitsemiseks. Just sellepärast on püsilakk kogunud populaarsust tänapäeva naiste seas, kuna taoline maniküür annab suurepärase loomuliku tulemuse pikemaks ajaks kui maniküür tavalise lakiga. Samas võtab protseduur enam-vähem sama kaua aega kui tavaline maniküür. Tulemuseks on kaunid ning loomulikud küüned, mis oleks justkui värvitud tavalise lakiga.

Püsilakiga ei jää kunstküünte muljet. Klient saab ise otsustada, millal ta laseb uuesti teha maniküüri püsilakiga (taoline püsilakk on kodus eemaldatav ilma lihvimiseta). See on tõeline mugavus, püsilakiga ei teki kohustust käia pidevalt hoolduses. Naistele on antud valikuvabadus, mitte kohustus!

Shellac'i tootja on USA's tuntud korporatsioon CND (Creative Nail Design). Firma Creative Nail Design näol on tegemist unikaalseid käte ja keha hooldusvahendeid tootva tööstusega, mis on tuntuks saanud paljudes maades ka küünte modelleerimise preparaatide poolest. CND loodi 1979 aastal. CND tooted on juba palju aastaid olnud professionaalide edetabelites esireas. Nende laitmatu kvaliteet on juba mitu korda saanud kinnitust erinevate auhindade näol. Nii on kümmet CND toodet juba 5 aasta jooksul tunnistatud parimatest parimateks Reader's Choice Awards auhindade jagamisel, mida korraldab ameerika professionaalne ajakiri Nails. CND tooted on olnud juba mitu korda ka niinimetatud kosmeetika Oscari ehk Abbies preemia laureaadid. Aastatel 2007 ja 2008 tunnistati õli Solar Oil ja Stickey pealislakk moe- ja iluajakirja InStyle lugejate poolt parimaks ning nad said prestiižika Best Beauty Buys preemia.

Dr. Stuart Nordstrom'i idee Shellac'i püsilaki tootmiseks tuli talle hambaarsti kabinetis praktikal olles. Tema patsient märkis ära, et ajutise plommi materjalil on sama lõhn mis on siis, kui ehitatakse välja murdunud küüs portselani taolisest materjalist. Dr. Nordstrom kandis selle mõtte koheselt oma tööstusesse üle, mille tagajärjel ilmus kiiresti kivistuv, tugev, painduv ja kollast tooni oma küüntelt ära hoidev materjal, mis sai hiljem nime Shellac.

Shellac püsilakk on toodetud just tavalise laki (mitte pikkade kunstküünte) austajatele. Selleks on CND välja töötanud Shellac Power Polish System'i:

• Kanna peale nagu läige
• Kanna muretult nagu geeli
• Mahavõtmine minutitega
• Ei kahjusta enda küüneplaati (*õigel kasutamisel)

Kõik õigused kaitstud: OÜ P&J Partners