Lamineerimine

Lamineerimine, see on juukse väliskihi katmine, tänu millele juuksed paksenevad, saavutavad sileduse ja läike.

See värv on absoluutselt ohutu nii juustele kui peanahale.

INK Works clear põhineb hüdrolüüsitud nisuproteiinidel, millel on antioksüdantne mõju, see niisutab ja toidab juukseid. See on raviva toimega, soodustab juuksekasvu. INK Works on lõhnata ja värvuseta, hüpoallergeenne ja ei sisalda konservante.

Toode katab iga karva eraldi, sealjuures kleepumata. Täidab kõik ebatasasused juuksekarval, sealjuures kaitseb edaspidiste töötluste eest. Lõpptulemusena saavutavad juuksed elastsuse, sileduse ja juuksekarva läbimõõt suureneb 10%.

INK Works kindlustab antistaatilise efekti, kaitseb kuumtöötluse eest, lihtsustab föönitamist.

Värvi sattumine peanahale ei kahjusta peanahka, kuna see värv on õhku läbilaskva koostisega. Ei sisalda silikooni.

INK Worksiga värvimise optimaalne intervall on 3 nädalat. Vastunäidustusi rohkem ei ole, kui ainult ei soovitata värvida asiaatide juukseid, sest need on loomulikult paksud ja tugevad.

Lamineerimine sobib hargnevate juukseotste puhul, kuna see on lisahooldus. Enne lamineerimist võib veel kanda juustele niisutavat maski Super-Charged Moisturizeri või Super Strong Treatmenti, see annab juustele lisaniiskust, pikendab juustele kantavate ainete mõju.

Soovitatakse teha peale keemilist lokki, kuna juuksed kaotavad oma niiskuse ja elastsuse keemilise töötlusega. Ainult väga nõrk lokk võib kaotada oma vormi lamineerimise käigus.


Lamineerimine ei nõua lisahooldust kui klient kasutab juba palsamit ja maski. Sügavpuhastavad šampoonid ja maskid tuleb enne lamineerimist ära teha.

Kõik õigused kaitstud: OÜ P&J Partners